Hakkımızda

Yalova Beyaz Eşya Servisi İletişim
Bize Ulaşın : 0850 888 75 86
Hemen Arayın : Yalova Beyaz Eşya Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın, Derin Dondurucu, Klima Yetkili Servis Telefonu, Tamirci Telefonu

Uzun yıllardır beyaz eşya, klima ve kombi servisi alanında hizmet veren firmamız, çalışmalarına başladığı günden beri müşteri memnuniyetini ön plana koymuştur. Bu sayede gerek Yalova merkez gerekse de Yalova’nın diğer ilçelerinde çok sayıda ev ve işyerinde hizmet verme imkanı bulduk. Bu hizmetler sayesinde Altus, Arçelik, Aristın, Beko, Bosch, Profilo, Regal, Samsung, Seg, Siemens, Vestel, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi, LG, Carrier, Buderus, Baymak, Alarko, ECA gibi onlarca farklı markanın yüzlerce modelinde tecrübe edinen firmamız, her geçen gün çalışma kalite ve kapasitesini artırmaktadır.

Hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunabilmek için oldukça titiz bir çalışma yürüten Servisim Yalova, başta Yalova Merkez olmak üzere Altınova, Armutlu, Çiftlikköy, Çınarcık ve Termal ilçeleri ile bu ilçelerin tüm mahalle ve köylerinde hizmet sunmaktayız. Firmamız hem Yalova’nın her yerinde hizmet verebilmesi hem de tüm marka ve modeller için çözüm üretebilmesi özellikleriyle Yalova’da en kalite hizmeti sunan beyaz eşya servisidir.

Mobil ekipleriyle hizmet veren firmamız, bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek çalışmalara koyulur. Öncelikle cihazınızın arızasını yerinde onarmaya çalışan ekiplerimiz, bunun mümkün olmadığı durumlarda cihazınıza tüm teknolojik ekipmanların bulunduğu servis merkemizde müdahale eder.

Firmamızın temel amaçlarından biri cihazınızı ilk günkü gibi çalışır hale getirerek uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlamaktır. Bu amaçla parça değişimi gereken durumlarda kullanılan tüm parçalar ile cihazınızda yapılan tüm işlemler firmamızın garantisi altındadır. Böylece Yalova Buzdolabı Servisi, Yalova Çamaşır Makinesi Servisi, Yalova Bulaşık Makinesi Servisi, Yalova Fırın Servisi, Yalova Derin Dondurucu Servisi, Yalova Klima Servisi ve Yalova Kombi Servisi ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığıyla firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Firmamızı cihazlarınız arızalandığında arayabileceğiniz gibi özellikle klima ve kombileriniz için yıllık periyodik bakım yaptırmak istediğinizde de arayabilirsiniz. Ayrıca firmamız Yalova Petek Temizliği hizmeti ile petek temizlemesi yapmakta ve soğuk kış günlerinde çok daha kaliteli bir şekilde ısınmanıza olanak tanımaktadır.

Siz de kaliteli, güvenilir ve uygun bir şekilde servis hizmeti almak istiyorsanız İLETİŞİM sayfamızdan bize ulaşabilir ve avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.